Zajc, Galatasaray ve Crespo hakkında konuştu

bencede

New member
Fenerbahçe’nin Sloven futbolcusu Miha Zajc, Galatasaray ile yaptıkları derbide gol attığı ve galip geldikleri için epey memnun olduğunu söylemiş oldu.
Bu dönem sergilediği performansla dikkati çeken 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Galatasaray’ı 2-0 mağlup ettikleri derbide fazlaca yeterli bir performans sergilediklerini vurgulayan Zajc, “Maçı, başından sonuna kadar domine ettik. Üç puanı hak ettik. Bu maçı kazanmak epeyce kıymetliydi. Harikulade bir atmosfer vardı. Taraftarlarımız maç boyunca bizi destekledi. Çok duygusal bir akşamdı. Kazandığınız vakit kendinizi daha düzgün hissediyorsunuz. Mükemmel hisler taşıyorum. Galibiyeti getiren gollerden birini atmak da memnunluk vericiydi.” tabirlerini kullandı.
Bu dönem ligde forma giydiği 26 maçta 8 gol atan Miha Zajc, performansıyla ilgili, “Harika bir dönem geçiriyorum. Ekibime gol manasında hayli yeterli katkı sağladığıma inanıyorum.” diye konuştu.
Orta alanda Miguel Crespo ile yakaladıkları ahenkle ilgili bir soruyu Sloven oyuncu, “Crespo, epeyce uygun bir oyuncu. Onunla oynadığımız için hayli memnunum. Güzel bir ahenk yakaladık. Ekip olarak öz inançlı bir biçimde hareket etmemiz epeyce kıymetli. Oynadığımız oyundan fazlaca büyük keyif alıyorum.” halinde yanıtladı.
Miha Zajc, son 8 maçta 7 galibiyet aldıklarının hatırlatılması üzerine, “Takımda atmosferin değiştiğini söyleyebilirim. Herkes kendisini meskeninde hissediyor. Sıkı çalışıyoruz. çok rahatız. Oynadığımız oyundan keyif alıyoruz. Burada hocamızın da rolü hayli büyük.” değerlendirmesinde bulundu.