Valerien Ismael, Beşiktaş’ın gençleriyle buluştu

bencede

New member
Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, siyah-beyazlı kulübün 19 Yaş Altı Futbol Grubu ile iftarda bir ortaya geldi.
Kulüpten yapılan açıklamaya nazaran BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen iftar öncesinde Ismael, futbol altyapı ve tüm branşlar spor okullarından sorumlu idare heyeti üyesi Fırat Fidan, Beşiktaş Futbol AŞ Genel Müdürü ve Sportif Yönetici Ceyhun Çıkarı, futbol akademisi gençlik gelişim teknik sorumlusu Mehmet Ekşi ile 19 Yaş Altı Akademi Ekibi Antrenörü Serdar Topraktepe’nin iştirakleriyle toplantı gerçekleştirildi.
Üç saat süren görüşmede 19 Yaş Altı Akademi Ekibi ile A grubun entegrasyonu ve oyuncu geçişi konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Teknik yöneticimiz Ismael ayrıyeten oyun anlayışından kesitlerin yer aldığı görüntüyü görüşmedekilerle paylaştı.
Toplantının akabinde Fırat Fidan, Ceyhun Karı, Valerien Ismael, Mehmet Ekşi ile Serdar Topraktepe iftar yemeğine geçerek burada 19 Yaş Altı Akademi Ekibi atletleri, teknik takımı ve hizmetli çalışanıyla buluştu. İftar yemeğinde Beşiktaş Futbol Akademi’sinden yetişen A ekip futbolcuları Emirhan İlkhan, Serdar Saatçı ile Emre Alım de yer aldılar.
“A kadroda öteki gençler de yer alacak”
İftarda genç futbolculara hitaben bir konuşma yapan Fransız teknik adam, her insanın A kadro için hazır olması gerektiğini vurgulayarak, “Bu düzeyde ben de bulundum. Neler hissettiğinizi epeyce yeterli anlıyorum. Son oynadığınız maçı izledim ve sizi âlâ buldum. Gelecek devirde A kadroda öbür genç oyuncular da yer alacak.” tabirlerini kullandı.
İftar yemeği çekilen hatıra fotoğrafıyla bitmiş oldu.