Tutuklanan 17 yaşındaki Altavilla, aile katliamı sırasında mesaj gönderiyordu

ahmetbeyler

New member
Tgcom24

Suçların işlendiği tarihler

Kadın 8 Şubat'ı 9 Şubat'a bağlayan gece öldürülmüş, yakılmış ve bahçeye gömülmüş, çocuklar ise 9 Şubat gecesi işkence görmüş, muhtemelen boğulmuş ve elleri bağlanmış olacaktı. Avukatlar tarafından otopsi danışmanı olarak görevlendirilen adli tabip, uyumsuzluk sorunu nedeniyle görevinden ayrılmak zorunda kaldı. Ancak mimar Concetto Miccichè, kadının insan kemiklerinin incelenmesi için aday olmaya devam ediyor.

Daha sonra kadının öldürülmesiyle sonuçlanan şeytan çıkarma ayininde Barreca'ya yardım eden Sabrina Fina ve Massimo Caradente çiftini savunan avukatlar Vincenzo ve Sergio Sparti, “Firmanın işlerinin organizasyonuyla ilgili sorunlar nedeniyle yetkimizi geri vereceğiz” dedi. iki oğlan. Çiftin aile üyeleri şimdiden iki şüphelinin onayına sunacak yeni güvenilir avukatlar buldu.

17 yaşındaki çocuğun rolü

Bu sırada katliamdan sağ kurtulan tek kişi olan 17 yaşındaki çocuğun rolüne ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıkıyor. 10 Şubat'ı 11 Şubat'a bağlayan gece telefonda suçlarını itiraf eden Barreca'nın aradığı Carabinieri geldiğinde, kız uyuyordu ve yanında da kardeşlerinin ve annesinin cep telefonları vardı, muhtemelen çalıntıydı. Aile üyelerinin yardım istememesi için. Yan odada kardeşlerin cesetleri vardı. Başlangıçta bildirilenin aksine, 17 yaşındaki çocuk hiçbir şekilde kafa karışıklığı içinde değildi ancak odasında huzur içinde uyuyordu. Genç, hepsi hapishanede olan üç şüpheli ve aile üyeleriyle birlikte kendisine işkence yaptığını ve annesinin kömürleşmiş kalıntılarının bahçeye gömülmesine yardım ettiğini itiraf ederek suçlarındaki rolünü itiraf etti. Annesi ve kardeşleri ölürken 17 yaşındaki kız, arkadaşlarıyla onlarca mesajlaştı.

Arınma ritüeli

Salamone ve küçük oğlunun şeytandan arınma ritüeli, daha sonra Kevin'e de yayıldı ve Ocak ayı başlarında başlayacaktı. Üçünün duadan şiddete yöneleceğini hisseden iki çocuğun annesi, onların girişimlerine karşı çıkmaya çalıştı ve bu nedenle ilk önce kendisi öldürülecekti.