“Takım olarak bu durumu aksine çevireceğiz”

bencede

New member
2021-2022 Spor Toto Üstün Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 24. hafta gayretinde Medipol Başakşehir’e mağlup olan Fenerbahçe’de futbolculardan Miguel Crespo ve Ferdi Kadıoğlu, maçın akabinde beIN SPORTS’a özel açıklamalarda bulundu.
Miguel Crespo, “Ben oynadığım her maçta elimden gelenin en düzgününü yapıyorum lakin isteğimiz 3 puandı. Herkes savaştı. Konumlarımız vardı lakin değerlendiremedik. Önümüze bakmamız gerekiyor. Ekip olarak bu durumu bilakis çevireceğiz. Taraftarın takviyesinden ötürü memnunum lakin 3 puanla bu sevginin karşılığını vermeyi isterdik. Bizi desteklesinler. birlikte olursak bu durumu aksine çeviririz.” sözlerini kullandı.
Ferdi Kadıoğlu, “Hayal kırıklığı yaşıyorum. Berbat bir durumdayız. Kazanamadık. Kolay bir gol yedik. Kadro olarak saha içerisinde her şeyi verdik lakin kâfi olmadı. Daha fazla gol durumu yaratmalıyız. Bunu da öz inançlı yapmalıyız. Güç bir durumdayız. Kişisel olarak en yeterlimi ortaya koymaya çalışıyorum, nerede oynarsam oynayayım. Yanlışlar da yapabiliyorum lakin âlâ şeyler de çıkarıyorum. Ben alanda yüreğimi ortaya koyuyorum. Her şeyimizi veriyoruz grup olarak. birlikte bir biçimde daha sıkı çalışmalıyız.” formunda konuştu.