Roma, Atac şoförüyle ilk görüşte aşka toplumsal çağrı

ahmetbeyler

New member
Roma, Atac otobüsünde ilk görüşte aşk: Ben şapkalı esmerim, 89 sürücüsünü arıyorum - fotoğraf 2

Tgcom24
Ataç otobüsünde ilk görüşte aşkın ardından arama çağrısı

“Deneyeceğim. Grupta 17 Aralık Pazar günü saat 18.30 vardiyasında çalışan 89 numaralı hattın Atac sürücüsünün bulunma ihtimali var mı?”. Quartiere Trieste Salario – II Municipio Facebook grubunda itirazını başlatan isimsiz kadın böyle başlıyor ve daha sonra bu talebin sunumuna ve nedenine geçiyor.

“Ben Piazzale Flaminio durağında binen, siyah saçlı, şapkalı kızım” diye yazıyor. “Annibaliano durağında iner inmez bana ne söylediğini pek anlamadım ama ilginç bir şeye benziyordu. Birbirimizi fark ettik. Etkileşimin zamanlamasını doğru ayarlayamamamız ikimiz için de çok yazık. . Asla tesadüfen karşılaşmayacağız, bu yüzden bu gönderiyi okursanız bir beğeni yapın.”

“Sizi destekliyoruz” türündeki paylaşımın altına çok sayıda destek ve dayanışma yorumu yapıldı ancak 20 yıldır Roma’da bulunan genç kadının, ilgili kişinin çıkışı hâlâ kayıp. Haberciçizmek özdeş kitHikaye hakkında daha fazla ayrıntıya giriyorum.

“35 ila 40 yaşları arasında – yakışıklı, koyu saçlı, hoş bir gülümsemeye sahip yakışıklı bir çocuk olan Yakışıklı Prens’i arayan sevgili ekler”. “Size güzel bir Noel hediyesi diliyorum: şoförünüzü bulmak” cümlesini hâlâ bu hikayeye tutkuyla bağlı olanların yorumları arasında okuyabiliyoruz.

Böylece Cupid, sinema ve konserlerin ardından toplu taşıma araçlarına da damgasını vuruyor.