“Raketten bu yüzden kurtuldum”

ahmetbeyler

New member
hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kata’nın ortadan kaybolması10 Haziran’dan beri kendisinden haber alınamayan Perulu kız. son taksit “Dördüncü Sınıf – Hikayeler” küçük kızın sarı rengi ve Floransa’daki eski Astor otelinden nasıl taşınmış olabileceği üzerinde uzun uzadıya durdu. sesler yakınlarda bulunan bir pizzacının ve aynı alanda gerçekleştirilen olası faaliyetler güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

“Bütün bu hikayenin arka planında eski Astor otel odası gürültüsü var” diye açıklıyor. Alessandra Viero yapının bazı sakinleri arasında hararetli bir karşılaşmanın görüntülerine gönderme yapıyor. Ve tam da bu bağlamda, aktarımın Ağ 4 röportaj yaptı ekvatorlu kiracı Kata’nın kaybolmasından birkaç gün önce bir gürültüden kaçmak için kendini otelin üçüncü katından attığını.

Programın sunuculuğunu yapan kameralara yüzünü göstermemeyi tercih eden adam, “Pazar günü oyundan sonra buraya geri döndüm ve bazı komşularla yarım saat konuşmak için durdum” diye anlatıyor. Gianluigi Nuzzi. “Sonra odaya geri döndüm, kız arkadaşım beni uyandırana ve bana onun olduğunu söyleyene kadar uyuyakaldım. patron (haraççılıktan) buraya geliyordu. Diğer odaya girdiler ve herkesi bu şekilde dışarı çıkardılar.”

Yani, en az on beş kişiyi onunla gördüğünü hatırladıktan sonra kar maskesişu sonuca varıyor: “Kapıyı açtığımda onun bir beysbol sopası ve ayrıca uzun bir şey. Bu yüzden kendimi pencereden atmayı düşündüm: bu şekilde canım yanıyor ama en azından beni öldürmüyorlar”.

Eski Astor oteli temizlendi – 18 Haziran Pazar günü, geçen Eylül ayında çoğunlukla Perulu ve Rumen asıllı ailelerin oturduğu eski Astor oteli saldırıya uğramıştı. temizlendi ve en az yüz kişi yapıdan çıkarıldı, böylece derinlemesine bir soruşturma sağlandı site denetimi jandarmalardan.