Matteo Messina Denaro, hapishaneden ses

ahmetbeyler

New member
“Hiçbir derneğe üye değilim” Cosa Nostra hakkında bildiklerimi gazetelerden biliyorum”. Yakalanmasından yaklaşık bir yıl sonra, “Quarto Grado” özel olarak şu programlardan birinin bir bölümünü yayınlıyor: Matteo Messina Denaro'nun hapishaneden sorgulamalarısesini duyurmak ses.

Kendinden emin ve gururlu olan mafya patronu, herhangi bir iddiaya sahip olduğunu kategorik olarak reddediyor. asla uyuşturucu ticareti yapmadım (“Ben zaten kendi başıma zengindim, bu pisliği yapmaya ihtiyacım yoktu”) ve küçük Giuseppe Di Matteo'yu asitte çözdürdü. “Aslında benim kaçırma olayıyla bir ilgim vardı, cinayetle değil. Bunu bir vicdan meselesi olarak açıklığa kavuşturmak istedim.“, diye açıklıyor adam, doğası gereği bir amacın olduğunu da ekliyor adam kaçırma asla ölüm değildir, “aksi takdirde hiçbir anlamı kalmaz”.

“Son yıllarda ben sadece yakalanmamaya adanmış ve özgürlüğümü korumak için çünkü Özgür kalmak benim hakkımdı“, diye devam ediyor Messina Denaro, yurt dışına taşındı – nerede olduğunu ve olacağını belirtmeden zaman zaman geri döndüaile üyelerini ziyaret etmek.