İskenderunspor’da Riekerink, alana indi

Hasan

Global Mod
Global Mod
Turuncu mavililerin tesislerinde bugün gerçekleştirilen idmanda alana inen Jan Olde Riekerink, atletlerle tek tek ilgilenerek teknik-taktik çalışmalar yaptırdı. Jan Olde Riekerink’in idaresinde, yardımcı antrenör Nihat Tümkaya ile çift kale maç gerçekleştirildi. Gayelerinin 2’nci Lig’e yükselmek olduğunu belirten Jan Olde Riekerink, “Ben kulüpte CEO olarak bakılırsav yapıyordum. Ümit Karan ile birlikte fazlaca yeterliydik. Maalesef sonuçlar o denli değildi. Kulüp, teknik yöneticisi değiştirmeye karar verdi. Benim bakılırsavi devralmam epeyce mantıklı geldi. Yalnız her koçun kendine has çalışma tekniği var. Ben de o yüzden burada farklı şeyler yapacağım. kimi vakit bu türlü çalışırken grup başarılı da başarısız da olabilir. kimi vakit koçun kalitesi ile de alakalı değil. O yüzden ekibe kendi şekillerimle yardımcı olmaya çalışacağım. Umarım grupla temas kuracağız ve sonuçları alacağız” dedi

Jan Olde Riekerink, Türkiye‘de olmaktan hayli keyifli olduğunu, hala insanlardan hürmet ve sevgi gördüğünü kelamlarına ekledi.

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)