“Düğünden beri kiliseye gitmedi”

ahmetbeyler

New member
19 Mart 2024, 18:05

Viviana Pifferi'nin “Pomeriggio Cinque” hakkındaki konuşması: “Boynuna takılan tesbih bile beni şaşırttı”

Don Brambilla'nın “Quarto Grado” konulu röportajı

Rahip için küçük Diana'nın ölümü şunlardan kaynaklanıyor: olgunlaşmamış davranış Annenin yorumu: “Alessia için periler bile gerçektir” diye açıkladı. Kızının geçimini bir peri sağlardı ya da kız ağladığı için belki alttaki biri fark ederdi… Periler sorunları çözer. O kötü mü, o bir cadı mı? Hayır, o bir çocuk, o yetişkin bir çocuk. Ama buradan onun sorumlu olduğunu söylemeye devam edeceğiz. Kızı çok güzel bir oyuncak bebekti. Ancak şans eseri bir sorunu olduğunda oyuncak bebek toz içinde.” Alessia Pifferi'nin neden bu hareketi yaptığı sorulduğunda ise dindar şu cevabı verdi: “Çünkü o bir seçim yapamıyor.”

Viviana Pifferi'nin sözleri

İLE “Öğleden Sonra Beş”kız kardeşi Alessia Pifferi, VivianaRahibin sözleri hakkında yorum yaptı: “Kız kardeşim düğününden beri kiliseye gitmedi – dedi. Rahibin tanımı bana onu her gün gören ama Alessia'nın gitmediği bir kişinin tanımı gibi görünüyor. cemaate katıldıeve yakın olmasına rağmen. Bunları nasıl bildiğini bilmiyorum. Bu bölge rahibi, cemaat ve onay aldığında aynı bölge rahibiydi. Daha sonra ayrıldı ve inançlı olmadığı için kiliseye gitmeyi bıraktı ve belediyede evlendiği Palermo'dan geldiğinde eski kocasıyla kilisede evlenmeye karar verdi. Alessia'nın sorunları olan bir çocuk olduğunu söylerken neden eve gelip ona yardım etmedin? Bu kadar kötü bir olay yaşandıktan kırk yıl sonra neden bunu şimdi söylüyoruz?”

Mahkemede tespih

Viviana Pifferi daha sonra dini bir alanı yeniden keşfetmiş gibi görünen kız kardeşinin bazı tavırları hakkında da yorum yaptı. Onu özellikle etkileyen şey şuydu: Alessia Pifferi'nin mahkemede boynuna taktığı tespih: “Bu beni de çok etkiledi” dedi Viviana programda Myrta Merlin -. Şu anda hapishanede dindar olup olmadığınızı bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla hiçbir zaman inançlı olmadınız.”