“Ankara’da epeyce hoş karşılandım”

bencede

New member
MKE Ankaragücü’nün yeni transferlerinden İspanyol oyuncu Jese Rodriguez, yeni döneme yüksek bir motivasyonla hazırlandığını söylemiş oldu.
Kariyerinde PSG, Real Madrid üzere büyük kulüplerde uzunluk gösteren Jese’nin yeni dönem öncesi Kayseri’de yapılan kamp çalışmalarıyla ilgili değerlendirmeleri, sarı-lacivertlilerin toplumsal medya hesaplarından yayımlandı.
İyi bir kamp devri geçirdiklerini lisana getiren 29 yaşındaki atak oyuncusu, “Bu dönem elimden gelenin en güzeli yapmak için hazırlanıyorum. Çok yeterli bir arkadaş ortamımız var. Arkadaşlarım beni ortalarına fazlaca hoş biçimde kabul etti. Yeni dönem için motivasyonumuz yüksek. Bu dönemden beklentim, fazla maç kazanmak, goller atmak ve bununla birlikte elimden geldiğince grubuma yardım etmek.” dedi.
Ankaragücü taraftarından da övgü dolu sözlerle bahseden Jese, “Ankara’ya birinci geldiğim anda taraftarlarca hakikaten epey hoş bir biçimde karşılandım. Bu da yeni dönem için beni epeyce motive etti. Ben de onları bu sene alanda keyifli edecek bir performans sergilemeye çalışacağım. Bu dönem grubumuzun en uygun sonuçları alması için elimden geleni yapacağım. Eşim de Ankara’yı hayli beğendi ve havalimanındaki karşılama onu epey heyecanlandırdı. Kenti daha güzel tanıyıp kentle iç içe olmak istiyoruz.” tabirlerini kullandı.
Jese Rodriguez, kelamlarını Türkçe olarak “En büyük Ankaragücü.” halinde tamamladı.