Ahmet Parıltı Çebi’nin Üstün Kupa’yı kazanacaklarına inancı tam

bencede

New member
Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Işık Çebi, 2022 için paylaştığı yeni yıl iletisinde Turkcell Üstün Kupa’yı da kazanacaklarına inandığını söylemiş oldu.
Çebi, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden paylaştığı iletisinde, 2021 yılının ikili şampiyonluk kazanan Beşiktaş’ı yazacağını kaydetti.
Kazanılan muvaffakiyetleri zafere inanmışların şampiyonluğu olarak nitelendiren Çebi, şunları aktardı:
“Öyle bir şampiyonluk ki pandemi şartları niçiniyle taraftarımızdan mahrum, bir daha birebir şartlar niçiniyle sıkıştırılmış fikstürde vakit zaman iki günde bir maç yaptığımız bir şampiyonluk. O denli bir şampiyonluk ki spor kamuoyunun talih tanımadığı bir dönemde, başından beri bir an olsun inancımı yitirmediğim, bu inancı ekibimize aşıladığım ve ekibimizin yanından ayrılmadığım bir şampiyonluk. O denli bir şampiyonluk ki ekonomik zorluklara karşın ‘Bırakmam Seni’ diyen Beşiktaşlıların maddi manevi takviyesiyle gelmiş, zafere inanmışların şampiyonluğu. tekrar tüm Beşiktaşlılara kutlu olsun. Lig ve Türkiye Kupası şampiyonluklarımızın yanına Harika Kupa finalini kazanıp bir kupa daha ekleyeceğimize de inancım tamdır.”
Futbolun yanı sıra başka branşlardaki başarılara da değinen Çebi, “Saha ortasında uğraş ederken, saha haricinde da Beşiktaş’ın hakkını savunmaya devam ettik. Kameralar önünde bağırıp çağırarak, gösteri yaparak değil, ilgili kurum ve kuruluşlarla etik kurallar çerçevesinde hakkımızı savunmaya devam edeceğiz. 2021 yılının son günlerinde ardıma yaslanıp bir yılı kıymetlendirme ve düşünme imkanı bulduğumda, milyonlarca Beşiktaşlıyı memnun etmenin haklı gururunu yaşıyorum. 2022 yılında birebir güçle ve inançla çalışmaya devam edeceğimizden emin olarak, bana ve çalışma arkadaşlarıma güvenmeye, bizi desteklemeye devam edeceğinizi biliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.