Abdullah Avcı’dan açıklamalar! Nwakaeme, Uğurcan ve Abdülkadir…

bencede

New member
Trabzonspor’u Muhteşem Lig şampiyonluğuna taşıyan deneyimli teknik yönetici Abdullah Avcı, transfer planlamalarına ait çarpıcı açıklamalar yaptı…
TRT Spor’a konuşan Avcı, bilhassa kontrat uzatma görüşmeleri süren Anthony Nwakaeme’nin durumunu kıymetlendirdi… Avcı, “Nwakaeme, Trabzonspor için özel bir insan, özel bir oyuncu. dört yıldır değerli katkıları oldu. Kulüple görüşmeleri devam ediyor. Kadroyla düzgün bir ilgisi var. Bu süreç idareyle onun içinde devam ediyor. Ben de bu süreci dışarıdan takip ediyorum… şayet olmazsa b planını hazırlamaya çalışıyoruz. Lakin burada kıymetli olan kurum Trabzonspor. Trabzonspor için burada hakikat karar her neyse onu vermeye çalışacağız” dedi…
“Transferde mevkiler aşikâr çalışmalarımız devam ediyor” açıklamasını yapan Abdullah Avcı, yurt haricinden teklifler alan Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür hakkındaysa şu açıklamayı yaptı: “Uğurcan Çakır’ı önce biliyordum lakin çalışmak burada nasip oldu. Mükemmel bir kaptanlık yaptı bu dönem. Transfer süreci şu anda nasıl? Çok bir bilgim yok. Bekleyip, nazaranceğiz. Çünkü Abdülkadir Ömür de fazlaca özel bir oyuncu, durumu ilerleyen günlerde netlik kazanacak…”