“Umuyorum ki 2022 eskisi üzere güldüğümüz bir yıl olur”

bencede

New member
Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, yeni yıl ötürüsıyla kutlama iletisi yayımladı.
Ağaoğlu, kulübün toplumsal medya hesapları aracılığıyla paylaştığı bildiride, 2022 yılının tüm insanlığa sıhhat, huzur ve memnunluk getirmesi temennisinde bulundu.
bundan evvelki yıl insanlık tarihinin en güç günlerinden kimilerinin yaşandığına işaret eden Ağaoğlu, “Milyarlarca insan, Kovid-19 sebebiyle ailelerinden, sevdiklerinden, toplumsal ve kültürel hayatlarından uzak kaldı. Tüm bu süreç boyunca dünyada yalnızca ve yalnızca sıhhat ve futbol bölümleri ayaktaydı. Bu vesileyle tüm sıhhat çalışanları ve futbol işçilerine bir kere daha şükranlarımı sunuyorum.” sözlerini kullandı.
Ağaoğlu, dünyada umudun hiç tükenmeyeceğinin altını çizerek, şu biçimde devam etti:
“Bu yıl ise bundan evvelki yıldan farklı olarak pandeminin tesirlerinin azaldığı, daha fazlaca umutlandığımız bir yıl oldu. Başta futbol kesimi olmak üzere, ömrün geri kalanı bir nebze olsun olağanlaştı. Bu sürecin baş aktörlerinden tabiplerimiz, bilim insanlarımız ve sıhhat çalışanlarımız ise dünya tarihine geçecek bir özveriyle pandeminin sona ermesi için büyük çaba gösterdiler. Onlar, bu sürecin her anında bizlere umut aşıladılar. Gerek ülkemizde, gerekse dünyanın dört bir yanında bilim insanları pandemiyi bitmiş oldurecek aşıyı bulmak ve insanlara uygulamak için var gücüyle çalıştılar. Umuyor ve diliyorum ki 2022 yılı koronavirüsten büsbütün arındığımız, eskisi üzere güldüğümüz, sevindiğimiz ve birbirimize sarıldığımız bir yıl olur.”
Gerek futbol, gerek sıhhat, gerekse dünya üzerinde maksadına ve muvaffakiyete ulaşan tüm kesimlerde hakikat insanlardan konseyi büyük bir takım çalışması olduğuna dikkati çeken Ağaoğlu, şu değerlendirmede bulundu:
“Bugün Trabzonspor’un gelmiş olduğu nokta, sportif, ekonomik ve kurumsal olarak edinmiş olduğu muvaffakiyetler işte bu grup çalışmasının bir eseridir. Bizim yeterli, hakikat ve hoş insanlardan oluşan bir idare heyetimiz var. Güzel, yanlışsız ve hoş insanlardan oluşan bir teknik heyetimiz var. Güzel, hakikat ve hoş insanlardan oluşan bir futbolcu takımımız var. Uygun, gerçek ve hoş insanlardan oluşan bir topluluğumuz var. Tüm bunları bir ortaya getiren topluluğumuzun 2022 yılında en memnun ve hoş günlerini yaşamasını temenni ediyorum.”