Trabzonspor 12 bin taraftarın önünde çalıştı

bencede

New member
Spor Toto Muhteşem Lig’in 35. haftası öncesinde şampiyonluğu matematiksel olarak garantilemeye hayli yaklaşan Trabzonspor, 30 Nisan Cumartesi günü alanında Fraport TAV Antalyaspor ile yapacağı maçın son idmanını taraftarı önünde gerçekleştirdi.
Medical Park’ta 12 bin ötüründa bordo-mavili taraftar, meşaleler ve ‘Şampiyon Trabzonspor’ tezahüratlarıyla gruplarına takviye verdi.
Lider Ahmet Ağaoğlu idman öncesi taraftarlar, üçlü çektirdi. Teknik yönetici Abdullah Avcı ve futbolcular da tek tek taraftarları selamladı.
Isınma hareketleriyle başlayan idmanda 5’e 2 top kapma çalışması yapıldı, son kısımda ise yarı alanda çift kale maç oynandı.

Trondsen ve Peres eksik
Ameliyat olan Trondsen ve Peres’in yer almadığı idmanda Hüseyin Türkmen gruptan farklı koşu yaptı. Nwakaeme ise ekiple çalışmalara başladı.
İdman bitiminde teknik yönetici Abdullah Avcı, kucağında çocuğu olan bir baba ile fotoğraf çektirdi. Taraftarın, ‘Hocam seni yaratana kurban olayım. Ben 32 yıl bekledim, her yerde bekledim. Biz yaşayamadık. Şu anda ben yaşıyorum, oğlum da yaşıyor. Şu çocuğa yaşattınız ya Allah hepinizden razı olsun.” dedi. Bunun üzerine de Avcı, “Hepimizden razı olsun. Keyfini çıkartın.” dedi.