Tekrar denizi görmek için RSA'dan kaçan yaşlı kadın Bice hayatını kaybetti

ahmetbeyler

New member
24 Şubat 2024 22.55

Kadın uzun bir hukuki mücadelenin ardından özgürlüğünü yeniden kazanmayı ve Roma'ya taşınmayı başarmıştı; Nisan ayında huzurevinden “kaçarak” Romagna Riviera'sına gitti.

Avukatının sözleri

Avukatı Giuliano Lelli Mami haberi Corriere della Sera'ya iletti. Sonsöz, avukatı Giuliano Lelli Mami'nin “engelli parkur” olarak tanımladığı şeyin ardından Temmuz ayında geldi. Aslında gelmiştihakimin yetkilendirilmesi hanımın en azından geçici olarak Roma'ya nakledilmesine. “Bayan Bice, Roma'da hastaneye kaldırıldı ve kalp krizinden öldü. “Test” sonucunun olumlu çıkmasının ardından, Roma'da küçük bir apartman dairesine, yeni yaşam düzenine kesin transferini sağlayan bir anlaşmaya vardı. ikametgahını taşıdı” diyor avukat. “Ravenna mahkemesindeki davanın tanımı ve bunun sonucunda Roma mahkemesindeki davanın belirlenmesi için belgelerin taslağını hazırlamaya başlıyordum; burada Bice -avukatın ekledi- adli makamdan olası bir tıbbi konsültasyon ayarlamasını isteyebilirdi – psikiyatri destek yöneticisini iptal edecek. Tüm bu haberlerin ardından Bayan Bice yaşama sevincini yineledi. Onu en son gördüğümde, bana sarıldıktan sonra bana şöyle dediğini, hareket ettiğini ve şu sözleri söylediği anı sevgiyle anıyorum: cümle: 'Mutluyum. Sen benim oğlumsun. Seni seviyorum'”.

Birkaç ay önce RSA'dan kaçış

Nisan 2023'te kadın Romagna'ya doğru bir trene binmişti ve tatillerinde kaldığı Hotel Flora'nın kapısını çalmak için Riviera'ya gitti. Yıllarca postane müdürü olarak çalışan yaşlı kadın tarafından iyi düşünülmüş bir plan. Artık kapalı olan ve kendisini ağırlayamadıkları için üzgün olan yapının sahipleri tarafından tanınmıştı.

Bir barda serinledikten sonra otelde kalamayan 81 yaşındaki genç, yakındaki mahalleye başvurarak, huzurevinde kalmasından dolayı duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, “sulu” yemekle başladığını anlattı. geceleri “annelerini ya da meleklerini çağırarak bağıran” diğer misafirlere ulaşmak için “yüz yıl öncesinden çorbalar, pişmiş elmalar ve jambonlar” servis ediliyordu. Ancak polisin gelişi Bayan Bice'nin kaçışına son verdi.

İlgili