“Sendelesek de ayağa kalkmasını bildik”

bencede

New member
Spor Toto Muhteşem Lig gruplarından GZT Giresunspor’un Teknik Yöneticisi Hakan Keleş, sıkıntı günler geçirmelerine karşın ayağa kalktıklarını fakat bunun kolay olmadığını söylemiş oldu.
Keleş, GZT Giresunspor Tesislerindeki idman öncesinde gazetecilere, güç bir lig geçirdiklerini, oyuncularının bu zorlukların üstesinden geldiğini belirtti.
Ligde kalmayı garantilemelerinin akabinde kalan maçlara odaklandıklarını vurgulayan Keleş, “Bu üç maçı da en yeterli biçimde geçmek istiyoruz. Alabildiğimiz kadar puan almak, ligi daha üst sıralarda tamamlamak istiyoruz. Önümüzde Altay maçı var, şu anda buna hazırlanıyoruz.” dedi.
Keleş, kulüp olarak geçen dönem ve bu dönem belli planlar içerisinde hareket ettiklerinin altını çizerek, şu değerlendirmede bulundu:
“Adım adım gittik, önümüzde hayli mahzurlar vardı lakin bunları aştık. Geçen dönem da bu dönem da kurduğumuz inanılmaz bir ortam vardı. Arkadaşlık ve kadro beraberliğine hayli kıymet verdik. Oyuncuların burada rahat etmesi, kendilerini uygun hissetmeleri, puan alamadığımız, mağlup olduğumuz maçlar da bile bunu devam ettirdik.”

“Kolay değil”
hiçbir vakit moral ve motivasyonu düşürmediklerini lisana getiren Keleş, “Sendelesek de ayağa kalkmasını bildik ancak bu kolay bir şey değil. Bunun ardında bir sürü emeği geçenler var, liderimizden idare konseyine, taraftarımızın, çalışanlarımızın bunda emeği var. Bu bir beraberlik ve hoş bir ortamda bunu sağlamış olduk.” diye konuştu.
Keleş, gelecek dönem için de kontratının olduğunu anımsatarak, “Şu an aslına bakarsan rastgele olumsuz durum yok. Liderimizle uyumlu bir biçimde çalışıyoruz.” sözünü kullandı.
Trabzonspor’un şampiyonluğunu tebrik eden Keleş, “Avrupa kupalarında da onlara muvaffakiyetler diliyorum. aslına bakarsan biz Karadeniz’de kardeş ekibiz, komşuyuz. Bize de bu dönem oyuncu verdiler, dayanak verdiler, onlara da teşekkür ediyorum. İnşallah Avrupa kupalarında da ülkemizi en uygun biçimde temsil ederler.” dedi.