Primavalle cinayeti, küçük uyuşturucu satıcıları ağına yönelik soruşturmalar

ahmetbeyler

New member
uyuşturucu ağı

Müfettişler, 17 yaşındaki şüpheliyle bağlantılı küçük iticiler ağını araştırmak için uyuşturucu ticareti ortamlarına odaklanıyor. Tutuklamanın doğrulanmasından sonra, önümüzdeki birkaç saat içinde çocuğun evinde yeni bir teftiş yapılmalı ve aynı zamanda, mağdur tarafından yapılan temasların doğrulanması için o dairede zaten bulunan cep telefonlarıyla ilgili raporun sonuçları bekleniyor. ve kendi katili tarafından cinayetten önceki saatlerde ve – genç adam söz konusu olduğunda – hatta suçtan sonra, tutuklanmadan önce. Saatler geçtikçe, o apartman dairesinde ve belki de ötesinde dolaşan küçük miktarlarda uyuşturucuya dair birkaç referans ortaya çıkıyor. 17 yaşındaki polisler ayrıca, 17 yaşındaki çocuğun evinde sentetik uyuşturucu üretmek için malzeme bulmuştu ve garanti sorgulaması sırasında, reşit olmayan çocuk, Michelle ile olan anlaşmazlığın para nedenlerinden dolayı patlak vereceğini soruşturma hakimine doğruladı. Çocuğun iddiasına göre kurban, kendisine daha önce esrar verdiği için 20-30 avro istiyordu. Ayrıca, kurbana bıçak yaralarının verildiği bıçak – otopsiye göre en az altı – mutfak bıçağı değil, “duman” kesmek için kullanılanlara benzer bir bıçak olabilir.

Ekranlı cep telefonları

Cep telefonlarındaki uzmanlıktan, hala yanıtlanmamış soruların yanıtları gelebilirdi: Genç adam, Michelle’i öldürdükten sonra yardım için biriyle temasa geçti mi? Doğrulandıysa, bu ilaç değişimleri sık mıydı? Oğlanları kim tedarik etti ve uyuşturucu daha kaç kişiye satıldı? Ancak arkadaşları tarafından çağrılan Misci’nin ailesi, genç zanlının sözlerine inanmamakta ve gerekçenin reddedilen bir yaklaşma girişimiyle ilgili olduğuna inandıklarını söylemektedir. Adli tabibin incelemesine göre genç kadına kesinlikle cinsel şiddet uygulanmadı.

Michelle için fener nöbeti

Michelle’in Çarşamba günü saat on birde Primavalle’deki Presentation kilisesinde gerçekleştirilecek olan cenazesini beklerken, önümüzdeki birkaç saat içinde de kurbanın gittiği okul müdürünün çağrısıyla bir mum ışığı nöbeti yapılacak. Mahallede büyüyen öfkeyi de yatıştırmaya çalışan Gassman lisesi 17 yaşındaki çocuğa tehditler yağdırıyor. Meşale alayı okuldan başlayıp Stefano Borgia üzerinden Michelle’in cesedinin bulunduğu yere bir dakikalık anma için ulaşacak, ardından piazza Capecelatro’da sona erecek. Roma Belediye Başkanı Roberto Gualtieri ve Lazio Valisi Francesco Rocca’nın katılımı bekleniyor. Ama aynı zamanda Giuliano Castellino, eski Forza Nuova ve CGIL’e saldırıyı yönetenlerden biri. Sonra çarşamba cenaze – kızın babasının duyurduğu – kızının erkek arkadaşının Michelle’in bir yıl içinde evlenmeyi çok istediği düşünülürse her halükarda evleneceği. “Ona 19 yaşında onunla evleneceğimi söyledim – genç adam Michelle için düzenlenen meşale alayında ilan etti, sözleri Haberci tarafından bildirildi – Yatağındaydık, bana bir öpücük vererek cevap verdi”. Ve devam eder: “Ölür ölmez ondan benimle evlenmesini isteyeceğim. Tabutumda biri bana, biri ona olmak üzere iki yüzük istiyorum.”

Primavalle’de gerginlik

Michelle’in öldürülmesi, mahalledeki çeteler arasında bir kan davası başlatmakla tehdit ediyor ve esnaf ve yerel halk arasında çok fazla endişe var. Sadece zanlıya değil, arkadaşları ve ailesine yönelik tehdit dolu yorumların ortaya çıktığı sosyal medyada fitil yakıldı. Bir yanda Michelle’in arkadaşları, diğer yanda 17 yaşındaki Michelle’i öldürmekle suçlanan arkadaşları. “İtalya’dan kaçmanızı sağlıyoruz” diye yazıyor bir çocuk. “Bütün aile ödeyecek, oyunlar bitti, bana adresi ve ev numarasını yazana beş kuruş.” Tehditler de açıkça arkadaşlarına yönelik: “Arkadaşlar öne çıkıyor, onlar da ödüyor” diyor bir kullanıcı.