Pierina Paganelli'nin gelini Rimini, Yehova'nın Şahitlerinden ayrılıyor

ahmetbeyler

New member
Ölümünün üzerinden üç aydan fazla zaman geçti Pierina Paganelliöldürüldü Rimini. İLE “Öğleden Sonra Beş“Yine konuşuyor Manuela Bianch79 yaşındaki kadının gelini ben, artık Yehova'nın Şahidi olmadığını açıkladı. “Nedenlerimi açıkladığım bir mektup yazdım. Bu bana çok pahalıya mal oldu; yaklaşık 38 yıldır Yehova'nın Şahidiydim”, diye açıklıyor Bianchi.

Kadın, kayınvalidesinin öldürülmesinin ardından son birkaç ayda yaşananları anlatıyor. “Davranışlarımla ailemdeki birçok kişinin acı çekmesine neden oldumdiğer insanlara ve aynı zamanda manevi aileme” cümlesiyle evlilik dışı ilişkiye dair dolaşan söylentilere değinen kadın, Louis Dassilva, komşusu. Kadın, “Onunla ve eşi Valeria ile artık hiçbir ilişkimiz yok” diyor ve bu ilişkilerin kesinlikle zor ilişkiler olduğunu söylüyor. Hayatım tamamen sokaklara mahkûm edildi ve haysiyetim ayaklar altına alındı” diye düşünüyor.

Şu anda 79 yaşındaki kişinin ölümüyle ilgili herhangi bir şüpheli yok ancak son aylarda çok sayıda kişiyle görüşüldü. Manuela Bianchi mahremiyetinin ihlal edildiğinden bahsediyor ancak masum olduğunu iddia etmeye devam ediyor. “Öyle değildim, hiçbir şey yapmadım, bunu uzaktan bile düşünmedim. Kayınvalidemden sadece düşünce olarak bile nefret etmedim. Ben masumum” diye bitiriyor.