“Oyuncularım Mert’in durumunu fark etse…”

bencede

New member
Spor Toto Harika Lig 2021-2022 Dönemi’nin 14. hafta çabasında Beşiktaş’a mağlup olan GZT Giresunspor’da teknik yönetici Hakan Keleş ve futbolcuları, maçın akabinde beIN SPORTS’a özel açıklamalarda bulundu.
Başarılı çalıştırıcı, “Müthiş disiplinli oynadık. Penaltıdan daha sonra oyun istediğimiz üzere oldu. Beşiktaş karşısında bu biçimde bir skorla ayrılmak kolay değil. Yalnızca bir maç kazandık. Moral ve motivasyon olarak fazlaca âlâ oldu. bu biçimde kuvvetli bir kadroya karşı bu biçimde bir galibiyete gereksinimimiz vardı. bundan evvelki attığımız golde de Mert’in ayağı kaydı. Herbiçimde o denli zannettiler. Ben de oyuncularıma reaksiyon gösterdim. ‘Rakibiniz yerdeyken niçin attınız’ dedim. Görmediklerini söylemiş olduler. Biz centilmen bir kadroyuz. Oyuncularım Mert’in durumunu fark etse dışarı atardı. Oyunun heyecanından, geriliminden fark etmediler herbiçimde. Mert Günok’un bundan evvelki golde de ayağı kaydı, herbiçimde bir daha o denli sandılar. Ben de oyuncularıma reaksiyon gösterdim, oyuncu yerdeyken gol atmalarına kızdım. Fakat görmediklerini söylemiş olduler. Oyuncuları fark etselerdi, topu dışarı atarlardı. Mert’e de geçmiş olsun. Bizim ekip daha uygun oyunlar oynuyor. Daha uygun oynadığımız maçlar vardı. Çok âlâ oynadığımızı söyleyemem. Sonuçta birtakım kırılma anları da vardı. Rakibimiz onları uzun vakittir atlatamıyor. Ondan faydalandık.” sözlerini kullandı.
Beşiktaş – GZT Giresunspor maçının özetini izlemek için dokunun!

Spor Toto Muhteşem Lig’in 14. haftasında oynanan tüm maçların gollerini ve özetlerini izlemek için dokunun!