Monterotondo (Roma), öğrencilere ateş açıldı: 3 yaralı

ahmetbeyler

New member
27 Ocak 2024 08:26

54 yaşındaki kadın ve 20 yaşındaki oğlu ihbar edildi ama kendilerini savundular: “Vuruş yok, dergi bile yoktu. Ama çileden çıktık”

Tgcom24

Anne ve oğlu kim lisenin hemen yakınında yaşıyorlarGörünüşe göre öğrencilerin gösterisinin araçlarının geçişini engellemesinden şikayetçiydi. tarihinde yayınlanan bir videoda Favelas'a hoş geldiniz kadının koyu renk ceketli ve kırmızı pantolonlu sokağa çıktığını ve öğrencilerle tartıştığını görüyoruz ve bu nedenle silahı çıkar arka planda oğlanların yaktığı sis bombaları yanıyor.

Ancak kadın kendini savunur vb. Haberci diyor ki “kimse vurmadıelimdeki silahtı şarj cihazı olmadan oğlumun tüfeği de basınçlı havalı tüfek, herhangi bir mermi yok.” Ve bunun bir silah olduğunun altını çiziyor. öfkenin dikte ettiği jest: “Artık dayanamıyorum. Çok gürültü yapıyorlar, her gün böyle: beni çileden çıkarıyorlar.” Hatta lise müdürü bile bu ilişkinin “bir süredir devam ettiğini” doğruladı. Geçmişte sık sık kadın öğrenci nedeniyle evinin kapısından çıkamadığı için okulun dahili telefonunu arayıp polisi aramıştı. gösteriler.

Ayrıca polise de silahlara el konuldukadın şunu yineledi: “Havai fişeklerin fırlatılması göz önüne alındığında, bunu bilemeyiz. Çocuklar yangında kendilerine zarar verdi. Elimde şarjörü bile olmayan saçmalı bir silah vardı. Ben bir suçlu değilim.”

İlgili