Liliana Resinovich, kocası: "Kimse onun ve Claudio'yu bilmiyordu."

ahmetbeyler

New member
Trieste soruşturma hakiminin Liliana Resinovich'in cesedi üzerinde yapacağı yeni otopsiden ne çıkacağını beklerken,“Öğleden Sonra Beş” kadının kocası, Sebastiano Visintin, konuya geri dönüyor. Myrta Merlino'ya verdiği uzun röportajda Visint, kendi pozisyonuna ilişkin bazı noktalara açıklık getirdi. Özellikle, ona karşı her zaman yapılan suçlamalardan biri, karısının ortadan kaybolması karşısında asla paniğe kapılmamasıydı: “Liliana'nın başına bir şey geldiğine asla inanmadım, dedi Sebastiano, komşular bana Liliana'nın Liliana'nın olduğunu asla söylemediler.” ortadan kaybolmuştu. Benim bilmediğim şeyleri biliyorlardı, bir hile ile evime geldiler: Liliana'ya bir hediye olduğunu yazdılar, sonra onları aradım ve Liliana'nın evde olmadığını söyledim ve oradan geldiler. her şey oldu mu?”

Görüşme sırasında Visintin suçlamaları gönderene iade ediyor Claudio SterpinBu gizemli hikayenin üçüncü “kahramanı” olarak tanımlanan Liliana'nın arkadaşı: “Onları hiç bir arada görmedim – diye yanıtladı -. Claudio ile Liliana arasındaki aşk hikayesini duymak beni rahatsız etti. Kimse onunla Claudio arasındaki aşk hikayesini bilmiyordu.” .

Sebastiano kendisine karşı bir tür komplo kurulduğundan söz ediyor: “Bütün bu Sterpin hikayesi uydurma. Neden? Bilmiyorum, yakında öğreneceğiz, diye ekledi – bakalım yapılacak testler bize ne gösterecek? . Liliana'nın telefonunu bir YouTuber'a verdiğimi de inkar ediyorum. Bu YouTuber'ın adını bana söyleyebilirler mi? Neden benim hakkımda imalarda bulunmaya devam ettiklerini bilmiyorum.”