“Karşımızdaki Galatasaray, hasta bir aslan”

bencede

New member
2021-2022 Spor Toto Harika Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 25. hafta uğraşında Yukatel Kayserispor ile birliktee kalan Galatasaray’da futbolculardan Berkan Kutlu, Mostafa Mohamed ve Bafetimbi Gomis, maçın akabinde beIN SPORTS’a özel açıklamalarda bulundu.
Berkan Kutlu, “Söylenecek fazlaca fazla şey yok. Çok sıkıntı bir durumdayız. Herkes durumun farkında, fazlaca çalışıyor. 1-0 geriye düştük, 1-1’i yakaladık. 2-1’i yakalayamadık ne yazık ki. Çalışmaya devam edeceğiz. Ekibin ortasında bulunduğu durumla ilgili yorum yapmak istemiyorum. her insanın hayli çalışması, her anını tahlil etmesi lazım. Öbür hiç bir durum yok. Biz bu duruma soktuk grubu, bizim çıkarmamız lazım.” tabirlerini kullandı.
Mostafa Mohamed, “Kazanmak için gelmiştik. Aklımızda daima kazanmak vardı. Galatasaray’ı tekrar yükseltmek istiyoruz. Kulüp ortasında futbolcular dahil kimse bu durumdan şad değil. Bunu düzeltmeye çalışıyoruz. Benim umudum yüksek. Bu durum kısa mühlet içerisinde düzelecek.” halinde konuştu.
Bafetimbi Gomis ise, “Karşımızdaki Galatasaray, hasta bir aslan. Galatasaray büyük bir kulüptür. kimi vakit olmayınca olmuyor. Son 2 maçta 2 birliktelik aldık lakin kadroda bir ilerleme var. Kadro daha güzel, daha agresif. Kazanmayı istiyoruz. Bugün kazanamadık ancak gelecek haftalarda daha düzgün olacağız.” yorumunu yaptı.