Josef de Souza, Beşiktaş’tan ayrılacak mı? Flaş kelamlar…

bencede

New member
Beşiktaş’ın kaptanı Josef de Souza, beIN SPORTS’a epey özel açıklamalarda bulundu.
beIN SPORTS muhabiri Gürler Akgün’ün sorularını yanıtlayan Brezilyalı orta saha, siyah-beyazlı kadrodaki geleceğiyle ilgili şu biçimde konuştu:
“Duygularımı epey ağır yaşayan bir beşerim. kimi vakit epeyce ağır yaşadığımda, bunun güzel ya da makus sonuçları olabiliyor. O maçta yaşananlar beni fazlaca üzmüştü lakin asıl üzen, aldığım cezaydı. Duygusal ve hislerimi ağır yaşayan bir beşerim. O açıklamam, hislerin yoğunluğuyla yapılan bir açıklamaydı. Çok duygusal konuşmuştum. En büyük niyetim, bu kadrosu şampiyon yapmak. daha sonraki süreç doğal gelişir, bu durumların ışığında gelişmez. Sene sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum. Burayı ve Türkiye’yi seven bir Josef olarak, durumun nasıl olacağını goreceğiz. Kaideler oluşursa Beşiktaş’ta devam edeceğim”

Ne demişti?

Josef de Souza aldığı cezanın akabinde şu açıklamada bulunmuştu:

“Eminim ki buna emsal bir olay bir daha olacak ve ben de tekrar birebir hali sergileyeceğim. Bu dönem elimizden gelenin en güzelini yapıp Beşiktaş’ı tekrar şampiyon yapmaya çalışacağız. Lakin gelecek dönem için artık burada kalmak bana bu tıp bir olay yeniden yaşanırsa tıpkı reaksiyon vereceğim için kendimi inançta hissettirmiyor. Zira biliyorum ki karakterim niçiniyle kadro arkadaşlarıma yapılacak saldırganlığı kabul etmeyeceğim ve yine ceza alacağım. Bu yüzden kendimi inançta hissetmediğim bir ligde kalamam, bu söylemiş olduğim kalbimi epeyce acıtıyor olsa bile.”