İran, Paolo Liguori: “Herkesin barışına yönelik bir tehdit”

ahmetbeyler

New member
19 Nisan 2024, 22:51

Tgcom24'ün “Prima di Domani” yazı işleri müdürü: “İtalya? Büyük ikiyüzlülerin ülkesi”

“Yarından Önce” ile bağlantılı olarak Paolo Liguori İsrail'in Dini Lider Ali Hamaney'in doğum gününde Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece İran'a yönelik saldırısına ilişkin yorumlar. “Bana göre Hiç komik değil İsrail'in yanı sıra İran'ın gösteri eylemi veya nükleer santrallerinin zenginleştirilmesi. İki yıldır bu şeylerden rahatsızım ve gerilimi azaltma tabirini kullanmaktan kaçınıyorum, savaş savaştır ve bunu bitirmek için çalışmalısın” dedi Tgcom24'ün yazı işleri müdürü.

“Bunlar iki eylem simetrik, açıklayıcı ve muhtemelen Washington ile uyumlu komik değiller. Potansiyel güçlerini göstermek isteyen bu kadar önemli ve silahlı iki ülkenin var olduğu gerçeği herkesin barışına yönelik bir tehdit. İtalya büyük ikiyüzlülerin ülkesiOrada gördüklerimizi Ukrayna'da da gördük. Barış için çalışmamız gerektiğini söylediğimde herkes bana şunu söylüyor: evet ama Gazze'de barışı nasıl sağlayacaksınız? Bana o kadar da zor gelmiyor, rehineler serbest bırakılırsa İsrail ateşkes yapmaya hazır” diye tamamladı Paolo Liguori.