Giulia Tramontano, çiftin evinin içindeki RIS

ahmetbeyler

New member
Ayakkabılar, maskeler dahil olmak üzere standart beyaz tulumlar, kameralar. “Sabah Beş Haberleri” yayınlanıyor RIS görselleri6 Haziran Salı günü giren Alessandro Impagnatiello ve Giulia Tramontano’nun Senago evihamileliğinin yedinci ayında erkek arkadaşı tarafından öldürüldü.

İşte Canale 5 yayın muhabiri sayesinde anlatıyor luminol ile yapılan ölçümler, bulundular birçok kan izi bu da salonda cinayetin gerçek yerinin belirlenmesine yol açtı. Ayrıca takip edin bıçak bloğuCinayet silahı, fare zehiri ve film kızın vücudunun sarıldığı yer.

Şu anda Impagnetiello şu adreste bulunuyor: Aziz VictorMilan soruşturma yargıcı Angela Minerva’nın tutuklamayı onaylamasının ve ağırlaştırıcı sebepler hariç olmak üzere hapishanede ihtiyati gözaltı kararı vermesinden sonra. önceden tasarlama.

“Ortağımı öldürmeye karar verdiğim an öfke yoktu. ne öfke ne de intikam arzusu“, dedi Impagnatiello yargıca. “Sebepsiz karar verdim. Sürekli düşünüyorum. durum beni strese soktu. Söyleyebileceğim tek şey bu, ama gerçek bir sebep yoktu.”