“Giresunspor hak ettiği yerde değil”

bencede

New member
Spor Toto Muhteşem Lig takımlarından GZT Giresunspor’un başarılı oyuncusu Flavio Medeiros Da Silva, grubun ligde hak ettiği yerde olmadığını, üst sıralara çıkmak için gayret vereceklerini söylemiş oldu.
Brezilyalı orta saha oyuncusu Flavio, lige istedikleri üzere başlayamadıklarını belirtti. İlerleyen haftalarda ise hoş sonuçlar aldıklarını, bunların yanı sıra birtakım maçlarda son dakikada yedikleri gollerle kaçan puanlar olduğunu da aktardı.
Flavio, GZT Giresunspor’da oynadığı için memnun olduğunu lisana getirerek, “Burada bana gelişimim için epeyce yardımcı oluyorlar. Hala geliştirmemiz gereken şeyler var, bilhassa kendi performansım için söylüyorum, daha da güzelleştireceğimi düşünüyorum.” dedi.
Giresunspor’u daha üstlere taşımak için transfer olduğunu vurgulayan Flavio, şunları kaydetti:
“Kendi potansiyelimi göstermem için daha fazla müddet almam gerekiyor. Geçen yıl Trabzonspor’da fazlaca fazla forma bahtı bulamadım, o yüzden alanda biraz daha fazla vakit almaya gereksinimim olduğunu düşünüyorum. Ben burada kendi bedelimi kanıtlayacağımı düşünüyorum.”
Flavio, Giresunspor’un Harika Lig’e çıkmak için fazlaca fazla çabalar verdiğini bildiğini söz ederek, “Ligin birinci yarısını en güzel yerde bitirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Giresunspor ligde hak ettiği yerde değil, üst sıralara çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Bilhassa Yeni Malatyaspor maçı bizim için hayli kıymetli, amacımız büsbütün üç puan.” değerlendirmesinde bulundu.