Galatasaray’da bir ayrılık daha! 13 yıldır kulüpteydi…

bencede

New member
Galatasaray A Kadro idari menajer yardımcısı Mert Çetin, bakılırsavinden ayrıldığını deklare etti.

2009 yılında sarı-kırmızılı kulüpte bakılırsave başlayan Çetin, açıklamasında şu tabirleri kullandı:

“Florya Metin Oktay Tesisleri’nin kapısında Canım Babam Metin Çetin, “Oğlum biz Galatasaraylıyız, aileni en hoş biçimde temsil edeceğinden hiç bir kuşkum yok. Milyonların düşünü yaşayacaksın. Burada geçirdiğin her günün değerini bil ve gece gündüz tuttuğun grup için çalış” demişti. Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki bu rüyayı bana 13 sene boyunca dolu dolu yaşamayı nasip etti. Bugün Çocukluk Aşkım Galatasaray’dan ayrılırken, binlerce hoş anı, birbirinden pahalı beşerler, kazanılan birbirinden manalı ve Galatasaray tarihine geçen 14 kupa (5 şampiyonluk, 4 Türkiye Kupası, 5 Harika Kupa), Galatasaray taraftarının kıymet biçilmez sevgisini de aklımda ve kalbimde gdolayıyorum. Öncelikle gönül verdiğim bu toplulukta çalışmama, hayallerimi yaşamama vesile olan Sn. Bülent Korkmaz hocama, daha sonrasında sırasıyla Sn. Frank Rijkaard, Sn. Gheorge Hagi, Sn. Bülent Ünder, Sn. Roberto Mancini, Sn. Cesare Prandelli, Sn. Hamza Hamzaoğlu, Sn. Mustafa Denizli, Sn. Jan Olde Riekerink, Sn. Igor Tudor ve çocukluk kahramanım, bana her vakit güvenen, daima yanımda olan ve baba şefkatiyle yaklaşan, Çocukluk Aşkımla yaşadığım biroldukça muvaffakiyet, kazanılan kupa ve hoş anılarımda olan
Sn. Fatih Terim’e ve birbirinden pahalı bütün yardımcı hocalarıma, 13 sene boyunca çalıştığım Başkanlarıma, yöneticilerime, benim için her biri birbirinden değerli futbolcularımıza, Çocukluk Aşkımın bâtın kahramanları, bende hayli hakları olan kulüp çalışanımıza, Türkiye’de ve yurtharicinde gittiğimiz her deplasmanda, her kampta bana sevgisini gösteren ve beni fazlaca özel hissettiren Galatasaray taraftarına ve kulüp tarihinde bir birincisi gerçekleştirerek bir işçisi tribünlere çağırıp onore eden Galatasaray taraftarının kalbi ultrAslan’a teşekkürü bir borç bilirim. Bugün Galatasaray topluluğuna, kültürüne, örf ve adetlerine yakışır bir ayrılık gerçekleştirdik ancak buna ayrılık demiyorum zira bir evvel de bir taraftardım bundan daha sonra da aranızda, yanınızda olmaya, grubumuzu desteklemeye devam edeceğim. Benden yana bütün haklarım helal olsun. Lütfen siz de bana haklarınızı helal edin…”