Enore Saccò, Davide Del Bò “Pomeriggio 5” hakkında: “Vicdan temiz”

ahmetbeyler

New member
19 Mart 2024, 21:08

Yayına yönelik belge: “Her şeyi düzeltebileceğime eminim”

Adam, olayları kendi versiyonunu anlatmak için Canale 5 programını seçti: “Bu olaya karışan diğer insanları tanıyorum ama onlarla takılmıyorum – yazıyor -. Olanlar için çok üzgünüm”. Del Bo Enore'un ölümüyle hiçbir ilgisinin olmadığını garanti ediyor, ailesine bir düşünce yöneltmeden önce. Önce Aralık ayında vefat eden annesinden, sonra da babasından bahsediyor: “Noel'de annemi kaybettim – diye devam ediyor Del Bò mektubunda. Paskalya'yı ve yalnız yaşayan babamla mümkün olduğu kadar çok vakit geçirebileceğimi düşündüm. kedimin eşliğinde. Babama endişelenmemesi konusunda güvence vermek isterim çünkü vicdanım rahat.”

“Pomeriggio Cinque” de ifadeleri topladı Del Bò'nun babasının: “Sakindir” dedi adam, bu onun karakteri. Ben oğlumla hiç tartışmadım”. Davide Del Bò, kundakçılık ve bir cesedi yok etmekle suçlanıyor; bu suçlama, halkı korkutmuyor adamın avukatı Rosario Tripodi: “Tüm bu olayda tamamen marjinal bir konuma sahip olan Del Bò'yu içeride tutuyoruz. Ve belki de onun cezai sorumluluğu yoktur.” “Eminim en kısa zamanda her şeyi açıklığa kavuşturabilirim – Davide Del Bò mektubuna devam ediyor -. Babama tekrar sarılmak istiyorum. Seni sevgiyle seviyorum baba. Davide”.