“Dünyadaki en güzel Fenerbahçe elçisi benim”

bencede

New member
Muhteşem Hikayem’e konuk olan Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Diego Lugano, Fenerbahçe taraftarına kendisine verdiği sevgi için müteşekkir olduğunu söylerken, kendisinin de dünyadaki en güzel Fenerbahçe elçisi olduğunu söylemiş oldu.
Diego Lugano’nun Fenerbahçe ve taraftar ile ilgili kelamları şöyle:
“Sanırım dünyadaki en uygun Fenerbahçe elçisi benim. Zira daima Fenerbahçe taraftarının tutkusundan bahsederim. Nitekim bu hayatımın çarpıcı bir periyodunu teşkil eder. O denli epey şey yaşadım ki… Birtakım şeyleri burada söylerim, kimilerini ise söyleyemem. Arkadaşlarıma, taraftarlarla paylaştığım şeyler var. Türkiye’de her şey o kadar ağır ve hoştu ki… Öylesine inanılmaz iniş ve çıkışlarım oldu ki… Fenerbahçe taraftarlarına karşı hislerim, bana verdikleri sevgi için içten bir müteşekkirlik olarak tabir edilebilir. Sanıyorum bu kadar hayli sevgi almış biri olarak onlara borcumu asla ödeyemem. Her şey uygun gitti, goller attım, şampiyon olduk. Elimden geleni yaptım fakat karşılığında aldığım sevgi, onlara verdiklerimden hayli daha fazlasıydı. Umarım bu bağlantı ebediyen sürer. Her vakit şunu söylerim; Bu kadar şey için teşekkür, bu kadar azı için de özür dilerim.”