Belözoğlu’ndan Ömer Faruk kelamları

bencede

New member
Fenerbahçe Sportif Yöneticisi Emre Belözoğlu, dönem sonunda kontratı sona erecek genç oyuncuları Ömer Faruk Beyaz konusunda yakında yeterli gelişmeler yaşanacağını söylemiş oldu.
Sarı-lacivertli ekibin Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı idman öncesinde basın mensuplarıyla sohbet eden Emre Belözoğlu, “Ömer Faruk bizim epeyce kıymet verdiğimiz bir oyuncu. Taraftarımızın da ona kıymet verdiğini biliyoruz. Onun mesleği için güzel bir plan ve proje ile ilerleyeceğiz. Geçen hafta menajeri geldi lakin görüşemedik. Bu mevzunun âlâ bir biçimde neticeleneceğini düşünüyorum.” diye konuştu.
Üstün Lig’de mağlubiyetsiz yoluna devam eden Fenerbahçe’nin yeni bir kadro olduğunun altını çizen Belözoğlu, “Yeni bir kadro, yeni bir sportif yönetici ve çabucak hemen 2. yılında bir lider var. Fakat aldığımız sonuçlar hepimizi memnun ediyor. Skorlar yanında, oyun olarak da uygun bir futbol ortaya koyuyoruz. Umarım bu biçimde devam edecek.” sözlerini kullandı.

“Futbolda yeterli olduğu kadar makûs sonuçlar da var”
Çok ağır bir biçimde Fenerbahçe’nin başarısı için çalıştıklarını aktaran Emre Belözoğlu, şunları kaydetti:
“Yapacak hayli işimiz var. Topluluğumuzdan ve taraftarımızdan tek beklentimiz sabır ve inanç. Futbolda yeterli olduğu kadar makus sonuçlar da var. Taraftarımızın her koşulda bize takviye vermesini bekliyoruz. Bizim en büyük bakılırsavimiz Erol hocaya yardım etmek. Büsbütün Erol hocanın başarısına odaklandık. Daima bir arada ona yardım etmeliyiz.”