Aulla (Massa Carrara), Dora Piarulli eve dönüyor

ahmetbeyler

New member
Dora Piarulli Eve dön. 80 yaşındaki Camaiore Rsa’da hastaneye kaldırılan (Lucca) aulla (Massa-Carrara) destek yöneticisinin kararından sonra, isteği dışında yapıda tutulduğu için kendini ölüme terk etmek istediğini beyan etmişti. kararı sayesinde Lucca mahkemesi, Kızı Anna’nın isteğini kabul eden Dora sonunda evine döner. Da yaşamak “Öğleden Sonra Beş80 yaşındaki oyuncu mutlu olduğunu ve rahatladığını anlatıyor.Bunlar bir daha asla kimsenin başına gelmemeli ve destek yöneticisi hapse girmeli“, yaşlı kadın ilan Kanal 5.

Evde olduğum için çok mutluyum ve neden Aulla’da kalmam gerektiğini hala anlamıyorum.“, diyor 80 yaşındaki gülümseyerek ve birazdan kuaföre gidip kuaföre gideceğini belli ediyor. Dora kedisi Ignazio’yu okşuyor ve televizyon yayınına teşekkür ediyor. Kanal 5 spot ışığını hikayesine çevirdiği için.

Son günlerde “Öğleden Sonra Beş” RSA’da hastaneye kaldırılan ve eve gitme çağrısı yapan yaşlı kadınla çoktan görüşmüştü.”Bana yardım et, burada kalmaktan korkuyorum“, diye açıkladı Dora, kızı Anna’yı tekrar kucaklayabilmek ve eve, kedisine ve genellikle ona yardımcı olan bakıcılarına dönebilmek için.

Hastaneden RSA’ya – Ama Dora nasıl oldu da kendisinin ve kızının isteği dışında bir Rsa’ya girdi? Hikaye, Dora’nın hastaneye kaldırıldığı Şubat ayında başlamıştı. İstifası sırasında, bir destek yöneticisinin varlığı, başlangıçta bir ambulansta gerçekleşmesi gereken eve dönüşünü zorlaştırmıştı. “Ertesi gün beni arayıp annemin Aulla’ya götürüldüğünü söylediler. Benim ve onun isteği dışında” diyen kızı Anna, “Annemin yaşadığı her sağlık sorunu için koşarak yanına gittim ve güvence verdim. gerekli tüm bakım”.