“Alsancak bizim devrimizdeki günlerine kesinlikle dönecek”

bencede

New member
Spor Toto Harika Lig’in 16. haftasında Atakaş Hatayspor’a 2-1 yenilen Altay’ın teknik yöneticisi Mustafa Denizli, “Önümüzde oynayacağımız maçlardan daha sonra dönem başında planladığımız ve yapamadığımız 2 transfer vardı, büyük bir ihtimalle onları gerçekleştireceğiz.” dedi.
Denizli, maçtan daha sonra katıldığı basın toplantısında, stat açılışından dolayı hem topluluk tıpkı vakitte kendi ismine son derece değerli bir karşılaşmaya çıktıklarını söylemiş oldu. Müsabakayı istedikleri sonuçla kapatamadıklarını kaydeden Denizli, şöyleki konuştu:
“Sevinci ne kadar büyük olacaksa hüznü de o kadar büyük olan bir maç yaşadık konutumuzda. Makus bir serideyiz. Her hafta mecburiyetlerden 3-4 değişiklik yapmak mecburiyetindeyiz. Sakatlıklardan dönen oyuncularımız, birinci sefer alana çıkanlar oluyor. ötürüsıyla her hafta değişim takımımızın kaldırabileceği bir sayıda değişim değil. Altay ekibi sene başında düşündüğümüz amaç ne ise oraya kesinlikle varacak. Önümüzde oynayacağımız maçlardan daha sonra dönem başında planladığımız ve yapamadığımız 2 transfer vardı, büyük bir ihtimalle onları gerçekleştireceğiz. Kimi yerlerde alternatifimiz yok. Bunlara bu akşam ferdî kusurları da ekledik. Çok fazla söyleyecek bir şeyimiz yok. Yalnızca bu akşamın hüznü bizim yanımıza kalacak. Bu camiayı düşündüğümüz yere kesinlikle getireceğiz, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.”

“Maça epey farklı hislerle çıktım.”
Denizli, kendi ismini taşıyan stattaki birinci maçında neler hissettiğinin sorulması üzerine şunları kaydetti:

“Maça epey farklı hislerle çıktım. yıllar evvel bu stada adım attığım vakit ben çocuk denecek bir yaştaydım. Bütün gençliğim burada geçti. bu biçimde bir akşamda bunu taçlandırmak hem benim hem topluluğun en büyük isteğiydi, olmadı fakat Altay ve Alsancak bizim devrimizde yaşadığı günlere kesinlikle dönecek. Bu stat bizim evimizdi, meskenimiz olmaya devam edecek ve konutumuzda biz düşündüğümüz her türlü kararı alacağız.”
Altay – Atakaş Hatayspor maçının özetini izlemek için dokunun!

Spor Toto Üstün Lig’in 16. haftasında oynanan tüm maçların gollerini ve özetlerini izlemek için dokunun!