“Zarar vermek için yapıyorlar”

bencede

New member
Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Rachid Ghezzal sakatlığı niçiniyle idmanlara çıkamadığını söyleyerek son durumu ile ilgili toplumsal medya hesabından bir açıklama yayınladı.
Rachid Ghezzal’ın açıklaması şöyle:
“bu biçimde bir açıklama yapacağım hiç aklıma gelmezdi ama artık birtakım hususlara açıklık getirmem gerektiğini düşünüyorum.
Son vakit içinderda toplumsal medyada fazlaca fazla geçersiz haberler görmeye başladım ve bu haberlerin kasıntlı olarak bize ziyan vermek için yapıldığını taraftarlarımıza bilgilendirmek isterim.
Bilsinler ki bu büyük kulübe her zamanki üzere %200’ümü vererek hazırlanıyorum. Teknik heyet ve sıhhat takımıyla (özel teşekkürü hak ediyorlar) bir an evvel alanlara dönmem için elimizden geleni yapıyoruz. Güzel niyetimden kuşku duyanlar için şunu hatırlatmak isterim ki son oynadığım Alanyaspor maçına sakat olduğum biçimde oynamak istedim ve bu sebeple devre ortası oyundan çıkmaz zorunda kaldım.
Daha evvel belirttiğim üzere o günden beri hazır olmam için azamî biçimde çalışmalarım devam ediyor. En yakın vakitte hazır olmak dileğiyle tüm kadro arkadaşlarıma ve hocalarıma dayanağım devam ediyor.”
Rachid Ghezzal, geride kalan 7 haftada 2 Harika Lig maçında forma giydi ve 2 gol, 1 asistlik performans sergiledi.