Komedi Evcil Hayvan Fotoğraf Ödülleri 2024: Bunlar yılın en komik evcil hayvan fotoğrafları

Adanali

New member
DuyuruBeşinci yılına giren Komedi Evcil Hayvan Fotoğraf Ödülleri, evcil hayvanların en komik fotoğraflarını araştırdı. Favori ev arkadaşları her zaman komik anlar yaşatır ve bunların bir kısmı kamera sensörüne yansır. Kazananlar artık belirlendi. Bu yılın genel kazananı Büyük Britanya'dan Sarah Haskell oldu. Onun fotoğrafına Sadece kediler için değil! köpeğinin bakıcılarına şunları söyledi: “Hector kedinin bunu yaptığını gördü… bu yüzden denemeyi düşündü. Geldiği yola geri dönmeden önce daha fazla ilerleyemedi. Sanırım şöyle düşündü… 'Ama kedi her şeyin çok kolay görünmesini sağladı' Hector için öyle değil!” Kazanan, yaklaşık 590 € (500 £) tutarında bir nakit ödül, bir kamera çantası ve elbette gıpta ile bakılan kupayı alacak.


Yarışmanın düzenlenmesine yardımcı olan Michelle Wood, pek çok gencin 2024 baskısı için fotoğraf göndermesinden özellikle memnun: “Bu yıl, dünyanın her yerinden çok sayıda iyi katılımın yer aldığı muhteşem bir yarışma düzenledik. Ve rekor sayıda katılım oldu. Juniors'tan gelen başvurular bizi çok mutlu ediyor.” Ödül, Paul Joynson-Hicks ve Tom Sullam tarafından evcil hayvanların hayatımızda oynadığı olumlu ve önemli rolü vurgulamak ve hayvan refahına olan bağlılığı teşvik etmek için oluşturuldu. Hayvanların kıyafet giymesine veya başka şekilde süslenmesine izin verilmez. Yarışma, en popüler evcil hayvanlar da dahil olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılmıştır: kediler, köpekler ve atlar. Ayrıca bir video kategorisi de var, kategori Sahiplerine benzeyen hayvanlar ve biri 16 yaşına kadar (16 yaş dahil) çocuklar ve gençler için.

Bir sonraki edisyona katılmak istiyorsanız www.comedypetphoto.com web sitesini öneriyoruz. Sene sonuna kadar 2025 yılına ait fotoğraf ve videoları oraya gönderebileceksiniz.

Aşağıdaki fotoğraf galerisinde kazanan ve finalist fotoğrafların tamamını bulacaksınız:GENEL KAZANAN ve Köpekler kategorisinin Kazananı: Sadece Kediler İçin Değil
(Resim: © Sarah Haskell / Komedi Evcil Hayvanları)(cbr)Haberin Sonu
 
Üst