Karşıyaka Lideri Turgay Büyükkarcı, uzun süren sessizliğini bozdu

Hasan

New member
TFF 3’üncü Lig 3’üncü Küme’de şampiyonluk hedeflerken alt sıralara demir atan Karşıyaka, deplasmanda 1-0’lık Ağrı 1970 Spor galibiyetiyle silkindi. Geçen hafta meskeninde Modafen’le birliktee kalıp çabucak hemen 12 maçta başkan Fethiyespor’un 15, Play-Off sınırının 7 puan gerisine düştükten daha sonra tribünde taraftarının büyük reaksiyonunu çeken Kaf-Kaf, Ağrı galibiyetiyle farkı eritemese de kendine geldi. Rakibinin kilidini 52’nci dakikada Cenk Özbey’le açan Karşıyaka, 4 hafta daha sonra 3 puanla tanışıp ligdeki 3’üncü galibiyetini aldı.

Futbolda yüzü haftalar daha sonra gülen Karşıyaka, ING Basketbol Muhteşem Ligi’nde Beşiktaş Icrypex yenilgisiyle doruktan indikten daha sonra meskeninde HDI Sigorta Afyon Belediyespor’u 90-76 mağlup edip 9 maçta 7 galibiyetle liderlik yarışını sürdürürken, Bayanlar Voleybol 1’inci Ligi A Kümesi’nde üst üste 7’nci galibiyetini Sakarya Voleybol’u 3-1’le geçerek aldı. Türkiye Basketbol Ligi’nde pilot ekibi Bornova Belediyesi Karşıyaka’nın 92-90’lık Fethiye Belediye galibiyetiyle de haftayı 4 ekiple galibiyetle kapatan Kaf-Kaf’ta Lider Turgay Büyükkarcı uzun süren sessizliğini bozdu.

BÜYÜKKARCI: HOŞ GÜNLER YAKIN

Galibiyetler daha sonrası hoş günlerin yakın olduğunu söyleyen Lider Turgay Büyükkarcı, “Voleybol namağlup önder, basketbol tepe yarışını sürdürüyor, futbol umut ışığını yaktı, pilot grubumuz memnun ediyor, hoş günler yakın” dedi.

Büyükkarcı, “Karşıyaka’nın bir spor kulübü olduğunu her fırsatta gösteriyoruz. Bu hafta da hoş sonuçlarla topluluğumuzun yüzünü güldürdük. Futbol, basketbol, voleybolun yanı sıra teniste de, yelkende de, eskrimde de, e-sporda da başarılarımızla gurur duyuyoruz. Kimse merak etmesin, hoş günler yakın. Sportif muvaffakiyetin peşinde koşarken stadımıza da bir an evvel kavuşmak için tüm paydaşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz” açıklamasını yaptı. (DHA)
 
Üst