Fenerbahçe yeni sponsorunu deklare etti

bencede

New member
Fenerbahçe Kulübü ile Pasha Group içinde futbol A kadrosu şort sponsorluğu muahedesi yapıldı.
Ülker Stadı 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen imza merasimine, Pasha Group Üst Yöneticisi Uğur Pirinççioğlu ve Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Burak Kızılhan katıldı.
Anlaşmaya göre Pasha Group, bir dönemliğine sarı-lacivertlilerin ikinci şort sponsoru oldu.
Burada açıklamada bulunan Burak Kızılhan, “Sahne bizim diyerek başladığımız yeni dönemde yeni bir iş ortağımız ortamıza katılıyor. Türkiye Futbol Federasyonunun talimatnamesine 2. sponsor alınabileceği hususu eklendi. Bu değişiklikle 2022-2023 dönemi boyunca Pasha Group ailemize katıldı. Muhteşem Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarımızda şortumuzun ardında yer alacak.”ifadelerini kullandı.
Şampiyonluk için teknik yönetici Jorge Jesus idaresinde kadrolarına inandıklarını aktaran Kızılhan, şunları kaydetti:
“Bu dönem her alanda muvaffakiyete ulaşacağımıza inanıyorum. Bu maksatlarda yanımızda olacak Pasha Group’a teşekkür ediyorum. Bu sene sponsorluk mutabakatlarında sıkça birlikte olduk. Bundan daha sonra da bu çoğunlukla devam edeceğiz. Tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ekim ayında yeni iş birliklerine imza atacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılında tüm şubelerimizde muvaffakiyet gayemiz var. Bu bağlamda bizlerle yola çıkan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum. İştiraklerin muvaffakiyetle hakikat orantılı olduğu gerçeğini kabul ediyorum. Sponsorluklarda rakiplerimize bakılırsa sayı ve bedel olarak düzgün bir yerde olduğumuzu düşünüyorum lakin natürel spor kulüplerinin ortasında bulunduğu önemli bir ıstırap var. Bu iştiraklerin hayli sayıda artması gerekiyor.”
Uğur Pirinççioğlu ise Fenerbahçe’nin tarihi ve başarılarıyla en epey taraftara sahip kulüplerden olduğunu vurgulayarak, şunları aktardı:
“Günümüzde marka iş birlikleri artmaktadır. Pasha Group olarak bu sponsorluktan büyük gurur ve onur duyuyoruz. Fenerbahçe’nin birincileri üzere biz de birincilerin peşindeyiz. Bunun için onurlu ve gururluyuz. bu biçimde büyük bir topluluğa sponsor olmaktan, katkı vermekten memnunluk duyuyoruz.”
Toplantı, imza merasiminin akabinde gerçekleştirilen ikram takdimiyle bitmiş oldu.