Dursun Özbek: “En yeterli kadroyu kuracağız”

bencede

New member
Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, ekiplerindeki eksiklikleri gidermek ve düzgün bir grup kurmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylemiş oldu.
Dursun Özbek, Avusturya’nın Graz kentine bağlı Bad Waltersdorf kasabasında kamp yapan sarı-kırmızılı ekibin, Çekya’nın Sigma Olomouc takımını 2-0 yendiği hazırlık maçının akabinde basın mensuplarına açıklamada bulundu.
Galatasaray’ın yeni dönem hazırlıklarının uygun bir biçimde devam ettiğini aktaran Özbek, “Takım giderek gelişiyor. Hazırlık devri epey yeterli devam ediyor. Bilhassa maçın ikinci yarısındaki oyunumuz fazlaca düzgündü. Mustafa Muhammed üçüncü golü kaçırdı. Ben kadronun oyunundan mutluyum. Bilhassa taraftarımıza teşekkür ediyorum. Onlar için ayrılan tribün büsbütün dolu. Onların takviyesi performansımızı arttırıyor.” diye konuştu.
Takımdaki eksikliklerini bildiklerini aktaran Özbek, “esasen bu hazırlık çalışmaları onu da gösteriyor. Eksiklerimizi telafi etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Teknik takım ve idare şurasındaki arkadaşlarım hususun üzerine eğilmiş vaziyette. Yeni dönem için en uygun kadroyu kuracağız. Âlâ bir dönem geçireceğimizi umut ediyorum.” sözlerini kullandı.
Yeni oyuncuları bir an evvel kadroya katmak için ellerinden geleni yapacaklarını anlatan Özbek, Yunus Akgün ve Emin Bayram’ın performansıyla ilgili olarak da “Yunus bir gol ve bir asistle oynadı. Mükemmeldi. Emin de hayli hoş, yanlışsız oynadı. Galatasaray’ın büyük bir kazanımıdır.” değerlendirmesinde bulundu.