Cenk Ergün’den teknik yönetici ve transfer açıklaması

bencede

New member
Galatasaray’da futbol yöneticiliği bakılırsavine getirilen Cenk Ergün gündeme dair açıklamalarda bulundu.
Kulüp televizyonuna konuşan Cenk Ergün, bir daha Galatasaray’a döndüğü için memnun olduğunu söylerken, “Tarif edemeyeceğim kadar heyecanlıyım. Değerli olan Galatasaray, geri kalan her şey teferruat. yine kulübüme hizmet verme talihine sahip olduğum için fazlaca memnunum. Geçen vakit güya dün üzere. Kulüpten ayrıldığımdan bu yana vakit fazlaca süratli geçmiş üzere. Lakin burada değerli olan Galatasaray, geri kalan her şey bizim için teferruat. tekrar kulübüme hizmet verme talihini yakaladığım için epey memnunum. Kulüpten ayrılmadan evvel de birebir konumdaydım. bir daha yine futbol operasyonları, idarenin ve Sportif A.Ş.’nin öngördüğü biçimde uygulamak üzere nazaranve geldim. Florya’nın A’dan Z’ye idareye karşı sevk ve yönetimini sağlamakla nazaranvliyim.” halinde konuştu.

“Temaslar oldu”
Cenk Ergün, teknik yöneticilik arayışları hakkında ise, “Galatasaray’da devam eden bir teknik yönetici mukavelesi var. Ben şu andan itibaren bu sürece dahil olacağım. Birfazlaca ismin adı geçiyor, idarenin de temasları oldu. Lakin hali hazırda bir teknik yönetici olduğu için öbür isimlerden bahsetmek epeyce hakikat olmayacaktır.” sözlerini kullandı.

“İlk etapta orta saha için çalışmalarımız olacak”

Ergün, halihazırda yürütülen transfer çalışmaları ile ilgili, “Şampiyonluk kelamı veremeyiz lakin Galatasaray şampiyonluk için, en sona gidebilmek için çaba verecektir. Galatasaray’ın takımında bizimle devam edecek olan biroldukca oyuncu var. Lakin bunların haricinde eksik bölgelerde birinci çalışmaları yapacağız. Birinci etapta orta saha için çalışmamız olacak. Oyuncularımıza gelmiş resmi bir teklif yok.” dedi.